Страва з собою

Правила складання замовлення:

1.Вибір страв. Першим кроком у складанні замовлення є визначення у виборі страв. Потрібно чітко знати, які страви нашого меню Ви хочете обрати і в якій кількості. Ознайомитись із переліком запропонованих страв Ви можете в магазині МІСТ-МАРКЕТ, або на нашому сайті: www.7-nebo.lviv.ua

2. Дзвінок по телефону. Якщо у Вас виникають будь-які питання щодо запропонованих страв меню, чи Вам складно визначитись у кількості порцій або просто потрібна консультація щодо даної послуги "Страва з собою" дзвоніть нам по тел. 067-90-900-30 або 097-344-66-00 і ми з радістю допоможемо Вам.

woman-eating-fast-food-alone

3. Заповнення заявки на замовлення страв. Після того як Ви визначились з вибором страв і кількістю порцій, потрібно заповнити форму "Оформити замовлення" - зазаначивши при цьому дату і годину, коли Ви бажаєте забрати готові страви, контактний телефон для зв'язку з Вами у разі необхідності зробити будь-які уточнення по замовленню. Замовлення страв приймаються по телефоні, або в магазині МІСТ-МАРКЕТ. Замовлення важається прийнятим лише після отримання передплати.

4. Самовивіз. На сьогоднішній день ми пропонуємо Вам дану послугу лише на умовах самовивозу. Коли Ви приходите до нас у магазин: страва буде готова у зазначений час, запакована в разовий посуд. Ви оплачуєте ваше замовлення згідно виставленого рахунку з врахуванням вартості посуду.

Час обробки замовленя: по телефону приймаються нами з 10:00 до 20:00 год без вихідних. В магазині замовлення приймаються з 9:00 до 22:00 год без вихідних.

Час виконання замовлення: мінімальний час виконання замовлення 2 доби після отримання передплати.

Мінімальне замовлення: відсутнє

Оплата замовлення: При складанні замовлення оплачується 50% вартості замовлення, а решта при отриманні замовлення. Оплата здійснюється у магазині «МІСТ-МАРКЕТ», а при замовленні по телефону на розрахунковий рахунок.

  • Страви видаються упаковані в одноразовий посуд.
  • Вартість упаковки додатково включається до замовлення.

Наші контакти:

  • моб. тел. 067-90-900-30, 097-344-66-00, 093-006-00-93
  • e-mail: [email protected]
  • сайт: www.7-nebo.lviv.ua

Наша адреса:

  • смт.Рудно, вул.В.Великого 3б